Збірна України з футзалу перемогла Францію у товариському матчі, повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.
Початок зустрічі українці провели обережно, але вже на 6-й хвилині відкрили рахунок: після удару Ростислава Семенченка, який парирував воротар французів, Ігор Корсун реалізував добивання.
Французи взяли ініціативу й мали кілька нагод відновити рівновагу, проте воротар Олександр Сухов надійно відбивав усі удари до кінця першого тайму.
Після перерви українці подвоїли перевагу: помилка голкіпера Франції призвела до ситуації «три на одного», яку вдало завершив Владислав Первєєв. На 33-й хвилині лише стійка врятувала французів від третього гола, але вже за хвилину Ігор Чернявський забив після вдалої комбінації з ауту.
Єдиний гол господарів майданчика забив Стів Бендалі, а подальші спроби французів залишилися безрезультатними.






