Щонайменше 10 людей загинули, ще 30 зазнали поранень після того, як автомобіль в’їхав у великий натовп у Новому Орлеані, штат Луїзіана, у середу.
Про це повідомляє CNN із посиланням на офіційне агентство міста із готовності до стихійних лих NOLA Ready, передає Укрінформ.
«Є 30 поранених пацієнтів, які були доправлені NOEMS (Служба екстреної медичної допомоги Нового Орлеана ‒ ред.), і 10 загиблих. Партнери із громадської безпеки реагують на місці події», ‒ поінформували в агентстві.
Також повідомляється, що постраждалі внаслідок наїзду були доставлені до п’ятьох різних госпіталів. За даними NOLA Ready, на місці інциденту працюють рятувальники та офіційні особи.
Трагічний інцидент стався на Бурбон-стріт у Новому Орлеані, де проводилися новорічні гуляння.
Очевидець події Кевін Гарсія розповів, що у натовп врізалася вантажівка, а також на місці інциденту було чутно постріли.
Як повідомлялося раніше, у Лондоні у новорічну ніч сталася ДТП. Авто в’їхало у натовп у районі Прімроуз-Хілл.






