Співробітники Мукачівського загону ДПСУ затримали 9військовозобов’язаних чоловіків, які двома групами намагалися незаконно потрапити в Угорщину.

Про це інформуєпресслужбаДПСУ.

Усі затримані належать до категорії військовозобов’язаних, яким на період дії воєнного стану обмежене право виїзду за кордон.

Загалом з початку квітня прикордонники Мукачівського загону затримали 92 таких порушники. З них – 48 чоловіків намагалися перетнути кордон поза пунктами пропуску, 27 спробували виїхати за недійсними паспортами, а 17 використовували сфальшовані документи: про зняття з військового обліку, хвороби, смерть дружини, перебування на консульському обліку тощо.

Також від початку квітня за матеріалами головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону було встановлено та затримано 7 організаторів незаконного переправлення осіб через кордон.