Польські фермери можуть відновити блокаду пункту «Медика ‒ Шегині», якщо не отримають письмового підтвердження щодо виконання їх вимог.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Polska Agencja Prasowa.

«Якщо ми не отримаємо письмового підтвердження, що наші вимоги будуть виконані, ми повернемося до блокади», ‒ заявив лідер фермерів-протестувальників Роман Кондров.

Видання нагадує про те, що фермери розпочали свій протест 23 листопада поточного року й призупинили його вже 24 грудня. Днем раніше до «Медика ‒ Шегині» прибув міністр сільського господарства Чеслав Сєкєрскі, який запевнив фермерів у тому, що їх вимоги будуть виконані.

Вимоги передбачають:

  • включення субсидії на кукурудзу;
  • збільшення суми ліквідних кредитів для фермерів;
  • збереження сільськогосподарського податку на минулорічному рівні.

Як відзначив Кондров, поки що він не отримав письмових запевнень у тому, що вимоги будуть виконані.

«Ми хочемо отримати такі запевнення в письмовій формі, і я буду обговорювати це в середу, зокрема, із заступником міністра сільського господарства Стефаном Краєвським… Для нас важливо, щоб ми отримали письмове запевнення, що наші вимоги будуть виконані. Якщо міністр не може дати такого запевнення, нехай це напише прем’єр-міністр», ‒ додав він.

Якщо ж переговори в серед не принесуть результати, фермери знову заблокують пункт пропуску, зазначається у матеріалі.