Оборонці України продовжують завдавати відчутних ударів по командному складу російських загарбників. Чергова група з восьми офіцерів окупаційної армії була «успішно демобілізована» на фронті.

Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій “Штірліц” Штефан.

Серед ліквідованих:

  • капітан Солдаткін Віктор;
  • старший лейтенант Киричков Сергій;
  • старший лейтенант Марико Ігор;
  • старший лейтенант Мерзляков Олександр;
  • лейтенант Ревякін Артем;
  • молодший лейтенант Слюсар Тарас;
  • молодший лейтенант Коваль Дмитро;
  • молодший лейтенант Ерендженов Данзан.

ЗСУ регулярно завдають точкових ударів по командному складу ворога, позбавляючи окупантів керування на полі бою та послаблюючи їхні наступальні можливості.

«Смерть ворогам!» — наголосив Штефан.