Оборонці України продовжують завдавати відчутних ударів по командному складу російських загарбників. Чергова група з восьми офіцерів окупаційної армії була «успішно демобілізована» на фронті.
Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій “Штірліц” Штефан.
Серед ліквідованих:
- капітан Солдаткін Віктор;
- старший лейтенант Киричков Сергій;
- старший лейтенант Марико Ігор;
- старший лейтенант Мерзляков Олександр;
- лейтенант Ревякін Артем;
- молодший лейтенант Слюсар Тарас;
- молодший лейтенант Коваль Дмитро;
- молодший лейтенант Ерендженов Данзан.
ЗСУ регулярно завдають точкових ударів по командному складу ворога, позбавляючи окупантів керування на полі бою та послаблюючи їхні наступальні можливості.
«Смерть ворогам!» — наголосив Штефан.







