Тисячі жителів Сєвєродонецька, що залишилися у захоплених російськими окупантами районах, бояться помсти або розправи без причин, як то було в Бучі.
Про це повідомляє начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
«Ми не знаємо, скільки жертв за останні два дні серед цивільного населення в тих районах Сєвєродонецька, до яких увійшли бойовики. Напевно, багато хто із нас з обуренням передивлявся відео, де їх радо зустрічають місцеві. Здебільшого, це постановочні сцени. Тисячі, які залишилися в місті, бояться помсти або розправи без причин, як то було в Бучі, – зазначає очільник області. – Або як учора в Лисичанську, де росіяни розстріляли авто із французькими журналістами. Вони хотіли зняти матеріал про евакуацію мирного населення, але потрапили під каток «руського миру». Хлопець загинув на місці. Ще троє осіб, зокрема, супроводжуючі, поранені. Як я повідомляв раніше, евакуація призупинена».
Тіло ще одного загиблого чоловіка знайдено біля його будинку в Лисичанську, розташованого в районі Пролетарського мосту. У Золотому поранено жінку.
За минулу добу в Сєвєродонецьку пошкоджені 12 будинків, у Лисичанську – 12 та заклад громадського харчування, у Гірському – дев’ять та дитячий садок, у Тошківці, яку росіяни штурмують, – щонайменше шість, у Нирковому, Вікторівці, Миколаївці – загалом шість.
Основні зусилля зараз росіяни зосереджують на встановленні контролю над містом Сєверодонецьк.





