Відомий український письменник, перекладач, музикант і громадський діяч Сергій Жадан проведе зустрічі з читачами у кількох містах Швейцарії та Німеччини.

Захід організовує видавництво Meridian Czernowitz у рамках проєкту “Посилення звучання українських голосів у Європі”.

Під час зустрічі поет розкаже про свою гуманітарну діяльність під час повномасштабногоросійського вторгнення в Україну та прочитає актуальні тексти. Спілкування відбуватиметься німецькою та українською мовами.

Сергія Жадана вважають одним з найпопулярніших українських письменників у Німеччині. Майже усі його книги перекладені та видані німецькою.

Під час виступів можна буде придбати найновіші книжки Сергія Жадана, а також інших авторів та авторок Meridian Czernowitz.