В окупованому Севастополі повний колапс через удари БПЛА по логістичних шляхах постачання пального.

Як повідомив гауляйтер Севастополя Михайло Развожаєв «відпуск палива всіх марок проводитиметься лише для оперативних служб, які забезпечують життєдіяльність міста».

Він заявив, що не треба займати черги на АЗС.

Обіцяє що пальне може з’явитися лише близько 14:00.

Минулого місяці окупаційна влада Севастополя запровадила обмеження на купівлю бензину на АЗС – 20 літрів, аби не допустити паливного колапсу. Проте, ці обмеження ніяк не допомогли, бо пальне повністю зникло.

Минулого місяця гауляйтер Балицький по суті підтвердив, що паливна криза вже розпочалася на окупованій частині Запорізької області.  

Нагадаємо, що парашутист з РФ – так званий «голова уряду ДНР» заявив, що «пальне є»: проте є суттєві нюанси.