При церкві святого Франциска Асизького у місті Дубай (ОАЕ) відбувся фестиваль їжі, у якому взяли участь різні мовні та культурні спільноти парафії, зокрема й українці.

Про цеповідомила Українська греко-католицька церква в ОАЕ уФейсбуці.

Українці представили свій стіл, наповнений різноманітними традиційними стравами, як вареники, голубці, пампушки, борщ, узвар, ватрушки, сирники та багато інших смаколиків.

У рамках фестивалю відбувалися різноманітні культурні та спортивні події, виступи різних співочих і танцювальних колективів, виконувалися народні танці та багато іншого.

Свято своїм співом прикрасив український співочо-танцювальний колектив в ОАЕ «Червона Калина», яку представили Ольга Бондаренко, Алекса Баш під керівництвом Крістіни Новікової. На арфі соло виконала Катерина Олійник, яка потрапила в книгу рекордів Гіннеса за найдовше у світі виконання гри на арфі.