У ніч на 22 лютого Сили безпілотних систем на тимчасово окупованих територіях знищили два російські зенітно-ракетні комплекси «Тор».

Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт «Мадяр» Бровді.

За його словами, перший комплекс був знищений приблизно за кілометр від окупованого Донецька, другий – у районі населеного пункту Тополине поблизу Маріуполь. Операцію здійснили пілоти 6-го батальйону 414-ї окремої бригади Сил безпілотних систем та 1-го окремого центру СБС у координації з командним центром Middle Strike.

Крім цього, бійці атакували нафтобазу у Луганську.

Бровді підкреслив, що системне виявлення та знищення елементів протиповітряної оборони противника різної дальності є одним із ключових завдань підрозділів СБС.