Пасажири Укрзалізниці, купуючи «Бойовий» та «Розвідувальний» чай зі спеціальної чайної колекції, запущеної разом з Армією дронів та виробником чаю Gemini, задонатили 550 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба національного перевізника.

Зазначається, що це 100 000 придбаних пакетиків чаю. 5,5 гривень з кожного перераховуються на закупівлю FPV-дронів «Грім» — ефективний засіб, який дозволяє нашим військовим знаходити та вражати ворожі позиції, склади боєприпасів, системи звʼязку і управління, командні пункти та інші важливі цілі.

«Дякуємо всім, хто долучається! Подорожуйте Україною та допомагайте Силам оборони», — звернувся перевізник до пасажирів.

Довідка. «Бойовий» чай — чорний з бергамотом, та «Розвідувальний» чай — на кримських травах доступні для замовлення в застосунку, чат-боті або на сайті, а також — безпосередньо в поїзді (крім Інтерсіті+).