Російські війська завдали чергового удару по вуглезбагачувальній фабриці ДТЕК Енерго на Донеччині.

Про це повідомила пресслужба компанії.

“Росія здійснила чергову терористичну атаку на українську енергетику. Внаслідок обстрілу триває руйнування будівлі підприємства та пошкодження технологічного обладнання”, – йдеться у заяві.

За інформацією компанії, чергові працівники фабрики під час атаки перебували в укритті та не постраждали. До ліквідації наслідків обстрілу були залучені рятувальники ДСНС.