Бюро з працевлаштування у Чехії виплатило власникам житла близько 2,66 мільярда крон (112,5 млн євро) у вигляді допомоги солідарності, яка нараховувалася тим, хто розмістив у своїх квартирах і будинках біженців з України.

Про це пише uamedia.eu з посиланням на дані Міністерства праці та соціальних справ Чехії.

На одержання згаданої допомоги мали право люди, які приймали у себе вдома або у своїй вільній квартирі біженців безкоштовно або на умовах оплати комунальних послуг не менше ніж на 16 днів поспіль протягом одного місяця.

Допомога солідарності нараховувалася з середини квітня 2022 року до кінця червня 2023 року, оскільки з липня чеська система підтримки українських біженців змінилася.

Нагадаємо, Чехія протягом 2022 року виділила 14 млрд крон (приблизно 590 млн євро) на забезпечення перебування українських біженців у країні.