Хакери отримали доступ до облікових записів електронної пошти співробітників Міністерства закордонних справ Великої Британії та виставили викрадені дані на продаж у даркнеті за 60 тисяч доларів. Про це повідомляє The Daily Telegraph.
За інформацією видання, серед скомпрометованих акаунтів — облікові записи працівників британського Форін-офісу, які працюють за кордоном, зокрема в посольствах Великої Британії в Таїланді та на Маврикії.
Витік створює потенційні ризики для безпеки дипломатичних представництв і може відкрити зловмисникам доступ до конфіденційних урядових систем та службової інформації.
Раніше The Daily Telegraph повідомляла, що викрадені облікові дані пов’язані з масштабною кібератакою на обладнання компанії Fortinet, а доступ до них уже пропонується на спеціалізованих форумах у даркнеті.
Джерело: The Daily Telegraph.






