Приватне науково-виробниче підприємство «Spaitech» з Одеси представило оновлену версію свого флагманського мультіроторного безпілотника Windhover.
Про це повідомляється у матеріалі Defense Express.
Як інформує видання, одеські конструктори суттєво оновили оптичну платформу свого мультикоптера. Тепер їхні дрони зможуть оснащуватися новітньою камерою з роздільною здатністю 4к, що встановлюються на гіростабілізований 3-х осьовий платформі. Якість зображення дозволить розглянути навіть найменші об’єкти спостереження.
«Висота підйому мультикоптера становлює 2200 метрів. Фул-шатер-камера здатна захватити максимальну площу огляду 8 км, а 20кратний оптичний зум, завдяки якості 4к, дозволить приблизити та роздивитися будь-які об’єкти на землі. Апаратна стабілізація зображення сприяє чіткому розгляду об’єктів навіть за несприятливих умов», ‒ цитує видання прес-службу «Spaitech».
Крім того, нова камера має підвищену чутливість, яка дозволить фіксувати об’єкти в умовах світлових обмежень.
Відзначається, що Windhover єдиний український БПЛА в своєму класі, який успішно пройшов відомчі випробування, підтвердив всі свої заявлені характеристики та допущений до експлуатації у Збройних силах України.





