Після появи інформації про те, що президент Росії Володимир Путін вирішив відвідати окупований Крим, Німеччина вчергове зробила заяву про підтримку України міжнародними партнерами. Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен заявила, що поширення коронавірусу в світі не є приводом забувати, що окупований Росією півострів є територією України.

Про це йдеться в заяві, яка опублікована в Twitter.

Дипломат підкреслила, що попри те, що увага всього світу зосереджена на наслідках коронавірусу, міжнародна підтримка України продовжується.

«Навіть якщо наша увага зараз прикута до наслідків Covid-19, ми ніколи не забудемо: #CrimeaIsUkraine! Ми і надалі разом з нашими українськими друзями та міжнародними партнерами виступаємо за територіальну цілісність і суверенітет України», – підкреслила посол Німеччини.

Нагадаємо. В Росії намагаються використати поширення коронавірусу, щоб домогтися від західних країн зняття санкцій без виконання Москвою будь-яких умов. Сьогодні пролунала заява із закликом скасувати всі санкції, крім оголошених ООН через «загрозу світової фінансової кризи через поширення Covid-19 і падіння нафтових цін».