5 липня збірні Мексики та Англії зіграли матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2026 року.
Про це повідомляє «Патріот Донбасу».
Матч №4
1/8 фіналу ЧС-2026. Мехіко
Мексика 2:3 Англія
Голи: Кіньйонес 42ʼ Хіменес 69 пенʼ – Беллінгем 36′ 38′ Кейн 60 пенʼ
36ʼ 0:1 ГОЛ! Букайо Сака продемонстрував свою блискучу техніку, виконавши прострільну передачу в штрафний майданчик, яку Джуд Беллінгем (Англія) зміг конвертувати у ефектний гол. Він пробив головою впритул із лівою штангою і вписав своє ім’я у протокол матчу.
38ʼ 0:2 ГОЛ! Гаррі Кейн продемонстрував чудове бачення поля та віддав передачу, адресатом якої став Джуд Беллінгем (Англія), котрий з меж штрафного майданчика холоднокровно, з близької відстані, відправив м’яч у сітку.
42ʼ 1:2 ГОЛ! Хуліан Кіньйонес (Мексика) зіграв на добиванні в штрафному майданчику, відправивши м’яч під поперечину.
60ʼ 1:3 ГОЛ! пенальті Гаррі Кейн (Англія) холоднокровно реалізовує пенальті. М’яч, після його влучного удару, влітає у сітку впритул до лівої стійки. Воротар не зміг нічого вдіяти.
69ʼ 2:3 ГОЛ! пенальті Рауль Хіменес (Мексика) спрямував м’яч у лівий нижній кут воріт повз руку, яку виставив Джордан Пікфорд.
Читайте також: 1/8 фіналу ЧС-2026 з футболу: результат матчу №3 Бразилія – Норвегія






