У середу, 4 червня, американське посольство в Україні опублікувало попередження про зростання ризику масованого російського обстрілу.

Інформація про це оприлюднена на сайті дипломатичної установи.

Диппредставництво США зазначає, що протягом останніх тижнів РФ посилила інтенсивність ракетних і безпілотних атак проти України, і наразі існує постійний ризик значних повітряних атак.

“Посольство США в Києві закликає громадян США дотримуватися належної обережності. Як завжди, ми рекомендуємо бути готовими негайно сховатися в укриття у разі оголошення повітряної тривоги”, – додали там.

Причини попередження не уточнюються, але воно зʼявилось після спецоперації Служби безпеки України “Павутина”, внаслідок якої були уражені десятки одиниць авіації РФ.

Востаннє аналогічне попередження посольство США публікувало ввечері 9 травня, заявляючи про ризик масштабного повітряного удару протягом найближчих кількох днів.