На Херсонщині бійці ЗСУ успішно відбили дві атаки російських окупантів.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

Протягом доби на Херсонщині та Миколаївщині ворог, не маючи успіху у реалізації задумів просування у напрямку Миколаєва, посилив артилерійсько-мінометні обстріли населених пунктів та наших позицій.

«Дві атаки противника в Херсонській області нашими підрозділами відбиті зі знищенням танка та БМП, решта сил під нашим вогнем відступила на попередні позиції», – йдеться у повідомленні.

Ворог не припиняє ведення розвідки за допомогою БПЛА, але влучність наших військових позбавляє його і інформації, і техніки, якою намагаються її отримати. Ще 2 «Орлана-10» та «Елерон» знищені під час спроби розвідати наші позиції.

Крім того, рашистське військо на півдні України зменшено ще на 13 одиниць техніки, серед яких 2 танки, 3 броньовані машини, 6 одиниць інженерної техніки, 2 – автомобільної. Втрати живої сили становили 48 орків.

У Чорноморській операційній зоні корабельне угруповання флоту рашистів з підводними човнами продовжує тероризувати цивільне судноплавство, забезпечувати роботи з підйому майна із затонулого крейсера та загрожувати завданням ракетного удару по всій території України.