У відповідь на мирні протести на Херсонщині російські окупанти розпочали терор місцевого населення.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
«Угруповання сил оборони продовжує вести оборонну операцію на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямах. На жодному з них противнику не вдалося досягти успіху. Угруповання військ стримують противника за вказаними напрямками, проводять стабілізаційну операцію та виконання завдань територіальної оборони», – йдеться у повідомленні.
Авіація ворога продовжує активні дії, завдає ударів з повітря, протягом останньої доби зафіксовано понад 250 вильотів (на 60 більше, ніж 22 березня). Основними цілями противника залишаються об’єкти військової та цивільної інфраструктури у Київській, Чернігівській та Харківській областях.
Угруповання Повітряних Сил ЗСУ здійснює відбиття зосереджених ракетно-авіаційних ударів та повітряного нападу противника, протиповітряне прикриття важливих об’єктів України та угруповань військ. За попередню добу було уражено 11 повітряних цілей ворога (7 літаків, 1 БПЛА, 1 вертоліт та 2 крилаті ракети.) Інформація про їхнє остаточне збиття уточнюється.
На тимчасово зайнятих територіях Херсонської області, у зв’язку з мирними протестами проти окупації, ворог вдається до терору місцевого населення, активно застосовує підрозділи росгвардії для запобігання проведенню зазначених акцій громадянської непокори окупаційній владі.
Противник продовжує втрачати живу силу та техніку в усіх напрямках. Йде тотальний опір українського народу, зазначають у Генштабі.





