У росії все частіше “спливають” некрологи про топ-окупантів, яких “задвохсотили” українські військові.

Як повідомив блогер, який відстежує російські втрати, Necro Mancer, підтверджено ліквідацію ще одного топ-загарбника.

“Успішно демобілізовано зам.начштаба – начзв’язку 40ісп інженера-майора тенсіна андрія миколайовича 1981р.н. з алтайської Топчихи”, – йдеться у повідомленні.

За його даними, окупант примудрився при розгортанні зв’язку потрапити під мінометний обстріл і дати дуба вже на 3-й день СВОВУ.