Українські військовослужбовці продовжують ефективно зменшувати командний склад російських окупаційних військ. Підтверджено ліквідацію ще кількох офіцерів армії противника.

Як повідомив офіцер ЗСУ та військовий блогер Анатолій Штефан («Штірліц»), цього разу «демобілізованими» стали:

  • майор Потапов Андрій; – лейтенант Ісаєв Павло;
  • молодший лейтенант Гридчин Анатолій;
  • командир взводу вогневої підтримки Філоненко Андрій, звання?;
  • звання? Сложенкін Олександр.

Усі вони зробили свій остаточний внесок у розгром армії загарбників і більше не повернуться на фронт.

Смерть ворогам. Слава Україні!