Українські воїни продовжують зменшувати командний склад російських окупаційних військ. Підтверджено ліквідацію ще кількох офіцерів армії ворога.

Як повідомив офіцер ЗСУ та військовий блогер Анатолій Штефан («Штірліц»), цього разу «демобілізованими» стали:

  • капітан Лаба Антон;
  • старший лейтенант Мардашев Сергій;
  • лейтенант Колядко Сергій;
  • командир взводу БПЛА штурмової роти молодший лейтенант Колегов Олексій.

Усі вони зробили свій остаточний внесок у розгром армії загарбників і більше не повернуться на фронт.

Смерть ворогам. Слава Україні!