Українські воїни продовжують зменшувати командний склад російських окупаційних військ. Підтверджено ліквідацію ще кількох офіцерів армії ворога.
Як повідомив офіцер ЗСУ та військовий блогер Анатолій Штефан («Штірліц»), цього разу «демобілізованими» стали:
- капітан Лаба Антон;
- старший лейтенант Мардашев Сергій;
- лейтенант Колядко Сергій;
- командир взводу БПЛА штурмової роти молодший лейтенант Колегов Олексій.
Усі вони зробили свій остаточний внесок у розгром армії загарбників і більше не повернуться на фронт.
Смерть ворогам. Слава Україні!






