Військові Сил оборони України, як завжди, влаштували російським окупантам в погонах швидкий і безповоротний «прощальний тур» українськими степами.

Про це повідомив офіцер ЗСУ та військовий блогер Анатолій Штефан («Штірліц»), чий список «демобілізованих» окупантів поповнився новими зірочками.

За даними Штефана, Збройні сили України «успішно демобілізували» трьох російських офіцерів.

Цього разу «демобілізувалися»:

  • Старший лейтенант Сергеєв Сергій, командир розвідроти 46-ї окремої розвідувальної бригади.
  • Лейтенант Слєпньов Олександрі.
  • Молодший лейтенант Баранов Євгеній.

«Смерть ворогам», – коротко і влучно підсумував Штефан.

Ця чергова «демобілізація» – лише крапля в морі невдалих спроб російських загарбників нав’язати свою присутність в Україні. ЗСУ продовжують невпинно скорочувати чисельність тих, хто наважується ступити на нашу землю з ворожими намірами.

За даними Генштабу ЗСУ, втрати російських окупаційних сил невблаганно зростають, а їхні плани руйнуються під натиском української армії.