Втрати серед офіцерського складу окупаційної армії РФ продовжують зростати. Українські захисники ліквідували ще чотирьох командирів, які воювали проти України.

Як повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (“Штірліц”), до списку «успішно демобілізованих» потрапили:

  • капітан Діордєєв Мирон;
  • старший лейтенант Тутов Андрій;
  • старший лейтенант Таранов Сергій;
  • старший лейтенант Шестак Ігор.

Завдяки ефективній роботі українських воїнів ці офіцери більше не віддаватимуть накази та не становитимуть загрози для мирного населення й оборонців країни.

Сили оборони щодня послідовно зменшують командний склад армії РФ, позбавляючи окупантів можливості організовувати наступи та утримувати позиції.

Смерть ворогам!