Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з нагоди Великодня, підкресливши, що зло обов’язково відступить, а життя переможе.
Привітання було опубліковано у Telegram лідером країни.
«Дорогі українці! Сьогодні ми святкуємо особливий день, який приносить світло і надію в ці складні часи. Великдень — це символ віри, який світить особливо яскраво, коли чорні хмари хочуть затягнути небо. Це нагадування, що хоча зло має свій час, Бог завжди має останнє слово», — зазначив президент.
Зеленський акцентував, що слова про воскресіння Христа вчать нас, що рано чи пізно зло відступить, а життя і світло переможуть.
Він підкреслив, що ці слова дають нам сили та зміцнюють нашу віру, яка не згасає навіть після 1 152 днів війни.
Зеленський також згадав трагічні події, коли Росія обстріляла десятки українських міст, зокрема Суми та Кривий Ріг, і вразила дитячий майданчик. Він також висловив підтримку військовополоненим.
«Цінності, що об’єднали нас з самого початку, залишаються незмінними — воля, витримка, людяність. Це і є Божий прояв, він є в кожному з нас, в наших людях. Тому ми маємо силу і світло в кожному нашому вчинку», — додав президент.
Він наголосив, що українці знають, заради чого борються, і тому, навіть коли стає важко, не втрачають віру.
«Віра в один одного, у нашу країну, є запорукою того, що зло відступить, а Бог завжди переможе», — сказав Зеленський.
На завершення президент побажав, щоб «година зла» закінчилася і на українську землю прийшов день миру, довгий і світлий, коли весь народ знову зможе зібратися разом за мирним святковим столом.





