Українська команда з художньої гімнастики здобула золото у групових вправах на чемпіонаті світу-2025.

Як повідомляє «Патріот Донбасу», у фіналі багатоборства з трьома м’ячами та двома обручами Україну представляли Єлизавета Азза, Діана Баєва, Кіра Ширикіна, Олександра Ющак та Валерія Перемет.

Фінал з цим видом програми став завершальним акордом світової першості — і українки поставили ефектну крапку, завоювавши золоту медаль.

Наші гімнастки отримали від суддів 28,650 бала — на цілий бал більше, ніж у кваліфікації. Цей результат дозволив їм випередити господарок чемпіонату, збірну Бразилії, всього на 0,1 бала.

Фінальні результати (групові вправи, 3 м’ячі + 2 обручі):

  • 1) Україна — 28,650
  • 2) Бразилія — 28,550
  • 3) Китай — 28,350