Українські аптеки з 2025 року знову підлягатимуть плановим перевіркам Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю Укрінформу.

«Досі в нас був мораторій на проведення перевірок. Але уряд ухвалив рішення, і з 1 січня 2025 року відновлюються планові перевірки аптечних закладів Держлікслужбою. Передусім перевірки проводитимуть в аптеках, розміщених у закладах охорони здоров’я», – зазначив міністр.

Урядовець також нагадав, що аптеки, які працюють у лікарнях, зобов’язані брати участь у програмі «Доступні ліки» та забезпечувати наявність медикаментів, вартість яких повністю або частково відшкодовується державою.