Японія направить до Одеси портативні установки для очищення води. Вони будуть використовуватися в разі надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив посол України в Японії Сергій Корсунський.

Всього Японія передала 33 одиниць такої техніки.

"Найближчим часом до Одеси відправиться 33 портативних установки для очищення води у разі надзвичайних ситуацій. Просимо Одесу поділитися з Миколаєвом. Хочу вірити, що вони не знадобляться, але про всяк випадок нехай буде", – написав він.

Сергій Корсунський подякував мерії Йокогами, нашим людям у мерії Йокогами, депутатам від Йокогами, бізнесу Йокогами, японським урядовцям, які відгукнулись на прохання посольства.