Через виявлення осередків тління на Чорнобильській атомній електростанції відновилося гасіння пожежі.

Про це повідомили у Державному агентстві з управління зоною відчуження, передає Укрінформ.

«Відновлено роботи з ліквідації займання: зафіксовано три осередки тління; працюють дві групи верхолазів (по чотири особи), третя група закріплюється для часткового розкриття конструкцій укриття та гасіння осередків тління», ‒ йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до робіт від ДСНС залучено 91 особу та 18 одиниць техніки. Ситуацію моніторять за допомогою БпЛА з тепловізором.

Як повідомлялося, у ніч проти 14 лютого російський ударний безпілотник влучив у Новий безпечний конфайнмент об’єкта «Укриття» над енергоблоком №4 Чорнобильської АЕС.

Внаслідок удару і пожежі пошкоджено цілісність зовнішньої оболонки Нового безпечного конфайнмента та обладнання в гаражі технічного обслуговування кранів.

СБУ виявила всередині та поблизу захисної споруди уламки корпуса ворожого дрона-камікадзе типу Shahed. За оцінками експертів, удару по станції окупанти завдали цілеспрямовано.