Війська російського агресора продовжують зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, де активно застосовують оперативно-тактичну та армійську авіацію.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ в оперативній інформації станом на 6.00 18 квітня 2023 року.

Зазначається, що протягом доби на зазначених ділянках фронту Силами оборони відбито понад 70 атак противника. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка.

Авіація Сил оборони за минулу добу завдала 12 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки. Також збито ворожий розвідувальний БпЛА типу “Мерлін”.

Підрозділи ракетних військ та артилерії уразили 2 райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки противника, а також 1 станцію радіоелектронної боротьби противника.

На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.

На Куп’янському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії поблизу Синьківки.

На Лиманському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі північніше Спірного.

На Бахмутському напрямку не припиняються бої за місто Бахмут.

На Мар’їнському напрямку відбито численні ворожі атаки в районі Мар’їнки.

На Шахтарському напрямку поточної доби ворог наступальних дій не проводив.

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжує вести оборонні дії. Протягом доби здійснив понад 40 обстрілів населених пунктів.

Протягом минулої доби ворог завдав 4 ракетних та 41 авіаційний удар, здійснив 57 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та цивільній інфраструктурі населених пунктів. Є поранені серед мирного населення.

Нагадаємо, зранку 17 квітня росіяни завдали ударів по прикордонню Чернігівщини.