У ніч на 12 червня росіяни завдали ударів по Шосткінській громаді Сумщини та Миколаєву. У Сумській області внаслідок атаки ворожих дронів загинула жінка, ще одна отримала поранення. Також троє поранених у Миколаєві.
Як повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров, масованого удару безпілотниками цієї ночі ворог завдав по об’єкту цивільної інфраструктури у Шосткинській громаді
“На жаль, внаслідок атаки загинула 44-річна жінка. Щирі співчуття рідним і близьким загиблої. Ще одна жінка, 33 років, отримала важкі травми. Медики надають їй необхідну допомогу”, – йдеться у повідомленні.
Крім того, значних руйнувань та пошкоджень зазнала триповерхова нежитлова будівля.
У Миколаєві, внаслідок атаки “шахедів” на місто поранено трьох людей, всіх госпіталізовано, повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Пошкоджено приватні будинки та автомобілі.






