Попри те, що ніч на Дніпропетровщині минула без повітряних тривог, зафіксовано російські обстріли у Криворізькому районі. Є поранені, пошкоджено будівлі.

Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

«У Криворізькому районі ворог поцілив по двом громадам – Зеленодольській та Широківській. Бив населені пункти і з артилерії, і з «Ураганів». Двоє людей поранені. Вони у лікарні. Пошкоджені будинки, старостат, будинок культури. Село Велика Костромка без світла та газу», – йдеться у повідомленні.