Росіяни знову атакували Київщину, внаслідок чого госпіталізовано водія бензовоза.

Про це повідомив начальник Київської ОВА Микола Калашник.

«У Бориспільському районі травмовано чоловіка – водія бензовоза. Його госпіталізовано до місцевої лікарні із закритим переломом гомілковостопного суглоба», – написав він, зазначивши, що медики надають потерпілому всю необхідну допомогу.

Калашник закликав жителів області не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та перебувати у безпечних місцях до відбою.