Усі громадяни, які набули право власності на нерухомість до 2013 року, мають самостійно внести відповідну інформацію до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Про це повідомляє Патріот Донбасу із посиланням на Міністерство юстицій України.

Це можна зробити кількома способами:
– через нотаріуса або Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) за місцем розташування об’єкта нерухомості;
– онлайн — через портал «Дія» (за винятком Донецької, Луганської областей та м. Києва);
– якщо майно залишилось на тимчасово окупованій території, звернутися можна до будь-якого нотаріуса або ЦНАПу на підконтрольній території України.

Оформлення права власності в держреєстрі забезпечує юридичний захист майна та спрощує будь-які операції з нерухомістю в майбутньому.

Детальніше — в інфографіці та на сайті Міністерства юстиції: https://is.gd/43LaiL