До 30 серпня військовослужбовці, які вперше самовільно залишили частину (СЗЧ) до 10 травня 2025 року, мають можливість офіційно відновитися на службі за спрощеною процедурою через застосунок «Армія+».
Про це повідомляє Патріот Донбасу із посиланням на Міноборони.
Алгоритм повернення виглядає так:
- подати рапорт на повернення у додатку;
- додати рекомендаційний лист від військової частини, яка готова прийняти;
- упродовж 24 годин після погодження з’явитися у найближче відділення ВСП, після чого — вирушити до батальйону резерву;
- протягом 72 годин після прибуття командир має відновити виплати та соціальні гарантії.
Далі необхідно подати ще один рапорт у застосунку — на зміну місця служби, зазначивши причину «Повертаюсь на службу після СЗЧ» та прикріпивши:
- рекомендаційний лист,
- військовий документ із зазначенням поточної посади в батальйоні,
- довідку про те, що випадок СЗЧ стався вперше (її видає представник ВСП у батальйоні).
Важливо: скористатися цією процедурою можна лише до 30 серпня 2025 року.






