У Чеській Республіці з початку повномасштабного російського вторгнення знайшли прихисток понад 460 тисяч українських громадян. Про це йшлося під час зустрічі делегації МВС України з чеською делегацією на чолі з генеральним директором європейської секції МЗС Чехії Ярославом Курфюрстом.
Таку інформацію оприлюднила заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян.
«Перш за все подякували за послідовну підтримку України та прихисток понад 460 тисяч наших громадян, зокрема рішення продовжити дію тимчасового захисту українців до березня наступного року», – заявила вона.
Під час цієї зустрічі також ішлося про можливості пришвидшення реалізації проєкту Державної міграційної служби України – відкриття відокремленого підрозділу ДП «Документ» у Празі, щоб українці мали можливість оформити паспортні документи та отримати інші сервіси.
Окремо сторони обговорили шляхи розв’язання масштабної проблеми, яка постала перед Україною внаслідок війни – розмінування.






