У четвер, 4 червня, застосування заходів обмеження споживання електроенергії не прогнозується.
Про це повідомляє Укренерго.
За інформацією відомства, відключення електрики протягом доби для побутових споживачів не планується.
Енергетики наголошують, що користування потужними електроприладами доцільно перенести на день з 10:00 до 16:00, і закликають раціонально споживати електроенергію.





