Група “Нафтогаз” попередила, що шахраї поширюють неправдиву рекламу від імені компанії.
Про це йдеться в повідомленні “Нафтогазу”.
“Фейкові публікації містять інформацію про виплату 5 000 грн та надання безкоштовного газу українцям. Будьте уважні: ми не збираємо жодних заявок на надання безоплатних послуг або виплату грошей для оплати за газ”, – сказано в повідомленні.
У “Нафтогазі” додали, що такі публікації – це спроба отримання персональних даних та коштів громадян.
“Будь ласка, не переходьте за невідомими посиланнями та довіряйте лише офіційним джерелам”, – закликали в компанії.





