У тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області російські окупанти жорстоко катували юнака у травматологічному відділенні міської лікарні. Не витримавши знущань, хлопець вистрибнув з вікна п'ятого поверху, шансів вижити у нього не було.
Про це повідомляють мелітопольський міський головаІван Федоровта місцеве видання"Ріа Мелітополь".
"У Мелітополі з вікна міської лікарні в мікрорайоні викинувся молодий чоловік… Є інформація, що напередодні молоду людину катували. Потім під конвоєм доправили в травматологічне відділення міської лікарні… Перед тим як вистрибнути, хлопець нібито сказав, що більше не може витримати", – пишуть мелітопольські журналісти.
Трагедію, спровоковану знущаннями російських загарбників, підтвердив міський голова Мелітополя. За його даними, молодий чоловік вкоротив собі віку 31 березня.
"Немита Росія продовжує знищувати наших людей в окупації. Викрадення, катування, тортури та доведення до самогубства – проукраїнськи налаштованих громадян намагаються вижити всіма способами.Черговий резонансний випадок зафіксовано вчора в лікарні Мелітополя. Молодий хлопець, якого під конвоєм доправили до травматологічного відділення окупаційні поліцаї, вистрибнув із вікна медзакладу на п'ятому поверсі. Шансів вижити в нього не було", – наголосив Федоров.
Він висловив співчуття родині чергового мелітопольця, чия смерть на совісті росіян. Також міський голова Мелітополя запевнив: за усі злочини окупантів та колаборантів наздожене відплата.
"Співчуваю близьким загиблого. І вірю, що кожна російська і зрадницька мерзота, яка знущається над нашими людьми, буде покарана", – запевнив Федоров.
Наразі ані імені загиблого, ані жодних подробиць про нього не повідомляється. Невідомо також, під яким приводом загарбники знущалися над українцем.






