В тимчасово захопленому російськими окупантами Бердянську ранок неділі, 12 червня, почався з кількох вибухів. Після цього частина міста була знеструмлена. Про причини надзвичайної ситуації наразі невідомо.

Про це повідомив місцевий телеграм-канал «Бердянск сейчас».

«У Бердянську під ранок було чутно три вибухи, частина міста без світла. За попередньою інформацією – один вибух – це пошкодження однієї з електричних підстанцій. Масштаби ушкоджень уточнюються», — йдеться у повідомленні.

Інформацію про ранкові вибухи поширюють також місцеві мешканці у соцмережах.

Наразі офіційної інформації про подію немає.