Україна вперше отримає партію скрапленого природного газу через термінал у литовській Клайпеді. До кінця березня Україна отримає близько 90 млн кубів газу новим шляхом.
Про це повідомив міністр енергетики України Денис Шмигаль, передає РБК-Україна.
«Група «Нафтогаз» у співпраці з литовською Ignitis Group забезпечить постачання 90 млн кубів до кінця березня цього року», ‒ зазначив Шмигаль.
За його словами, диверсифікація маршрутів поставок посилює гнучкість і стійкість енергетичної системи на тлі щоденних російських атак.
«Україна також працює над розвитком інших регіональних маршрутів постачання, зокрема Вертикального газового коридору. Разом з партнерами ми будуємо нову енергетичну безпеку Європи, де не буде місця російській молекулі, а Україна буде одним із енергетичних хабів регіону», ‒ додав він.






