Військовослужбовець Національної гвардії з першого пострілу ПЗРК «Ігла” збив російський безпілотник «Орлан-10».
Про це повідомили у прес-службі МВС.
«Нацгвардійці спільно зі ЗСУ героїчно та мужньо протистоять російським окупантам, кожного дня продовжуються запеклі бої за кожний клаптик нашої землі», – йдеться у повідомленні.





