Військовослужбовці 169-го Навчального центру «Десна» розпочали інтенсивну підготовку по застосуванню ручних протитанкових ракетних комплексів NLAW.
Як повідомляє служба зв’язків з громадськістю Навчального центру«Десна» ім. князя Ярослава Мудрого, наразі військовослужбовці знайомляться з тактико-технічними характеристиками та відпрацьовують тактики дій у бойових умовах.
NLAW – це шведсько-британська переносна протитанкова керована ракета, що дозволяє знищувати броньовану техніку противника й уражувати цілі як на землі, так і у повітрі. Гранатомет є одноразовим і працює за принципом "вистрілив – забув".
Комплекс, який розробила шведська компанія SAAB, має вагу усього 12,5 кг та дальність стрільби до 800 м. Час, необхідний для активації системи і відкриття вогню, становить 2 — 3 секунди.





