У понеділок, 10 жовтня, українська авіація на південному напрямку завдала 4 удари по противнику, в тому числі по його системах ППО. Поблизу Дудчан і Червоного на Бериславщині українські підрозділи протиповітряної оборони збили 2 безпілотних шпигуни "Орлан-10" та російський штурмовик Су-25.
Про це повідомляє Оперативне командування "Південь".
Зазначається, що підрозділи ракетних військ та артилерії протягом доби виконали 205 вогневих завдань.
Втрати ворога на півдні складають:
174 загарбники; 2 гаубиці "Мста-Б"; 12 одиниць автобронетехніки; 2 танки; 2 міномети; 2 склади боєкомплекту.
Також пошкоджено 5 одиниць броньованої техніки та крупнокаліберна гармата “Гіацинт-Б”.
За інформацією ОК "Південь", у Чорному морі корабельне угруповання ворога знов зменшено вдвічі – до 6 бойових кораблів, що маневрують поблизу узбережжя Криму. Також до нього входять 2 надводних ракетоносії напоготові із 16 "Калібрами" на бортах.
Крім того, військові нагадують, що море продовжує штормити, а це може викликати самовільну детонацію мін та інших вибухонебезпечних сюрпризів темної води.





