Угорщина блокує спільну заяву країн Європейського союзу до другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
Про це заявив кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк, повідомляє РБК-Україна.
«Наразі Угорщина блокує спільну заяву ЄС з приводу другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну», ‒ повідомив він.
За його словами, найімовірніше, очікується спільна заява трьох голів інститутів ЄС (рада, комісія, парламент).
Як зазначається, Угорщина продовжує вести активні торговельні та дипломатичні відносини з Росією, незважаючи на повномасштабну війну в Україні. При цьому Будапешт відмовляється від військової допомоги нашій країні.
Прем’єр Віктор Орбан уже неодноразово блокував введення санкцій проти Росії, а також допомогу Україні від Євросоюзу. Зокрема, нещодавно стало відомо, що Угорщина заблокувала 13 пакет санкцій ЄС проти Росії.
Проте все ж таки ЄС вдалося запровадити пакет санкцій до другої річниці вторгнення РФ в Україні, додає видання.






