Ще шестеро неповнолітніх залишаються у чотирьох населених пунктах Донецької області, де триває примусова евакуація родин з дітьми.

Загалом за останній тиждень було евакуювало 11 дітей, повідомила в.о. начальника служби у справах дітей Юлія Рижкова.

За словами посадовиці, у чотирьох населених пунктах де оголошено примусову евакуацію родин з дітьми, лишається шість дітей

  • селище Новоселівка Лиманської громади 1 дитина;
  • місто Білицьке Добропільської громади 1 дитина;
  • селище Олексієво-Дружківка Дружківської громади 3 дитини;
  • село Новогригорівка Дружківської громади 1 дитина.

Юлія Рижакова також розповіла, що за тиждень евакуювали 11 дітей:

  • з Добропільської громади — 5 дітей;
  • з Дружківської громади — 7 дітей.

Вона уточнила, що у Донецькій області зараз залишаються 19 619 дітей, з них на території активних бойових дій залишається 113 дітей.

Читайте також: У Сумській ОВА розповіли, скільки людей евакуювали з прикордоння за тиждень

Крім того, планується впровадження примусової евакуації дітей з декількох населених пунктів Криворізької та Добропільської громад.