Ще шестеро неповнолітніх залишаються у чотирьох населених пунктах Донецької області, де триває примусова евакуація родин з дітьми.
Загалом за останній тиждень було евакуювало 11 дітей, повідомила в.о. начальника служби у справах дітей Юлія Рижкова.
За словами посадовиці, у чотирьох населених пунктах де оголошено примусову евакуацію родин з дітьми, лишається шість дітей
- селище Новоселівка Лиманської громади 1 дитина;
- місто Білицьке Добропільської громади 1 дитина;
- селище Олексієво-Дружківка Дружківської громади 3 дитини;
- село Новогригорівка Дружківської громади 1 дитина.
Юлія Рижакова також розповіла, що за тиждень евакуювали 11 дітей:
- з Добропільської громади — 5 дітей;
- з Дружківської громади — 7 дітей.
Вона уточнила, що у Донецькій області зараз залишаються 19 619 дітей, з них на території активних бойових дій залишається 113 дітей.
Читайте також: У Сумській ОВА розповіли, скільки людей евакуювали з прикордоння за тиждень
Крім того, планується впровадження примусової евакуації дітей з декількох населених пунктів Криворізької та Добропільської громад.






