Відтепер військовослужбовці Національної гвардії можуть користуватися переведенням через державний застосунок “Армія+”.
Про це у вечірньому зверненні заявив президент Володимир Зеленський.
“Сьогодні – новий крок у нашому державному застосунку “Армія+”: тепер можливі переведення для воїнів Національної гвардії України. Зараз – на першому етапі – для воїнів Нацгвардії відкриті переведення всередині Нацгвардії, але є завдання додати можливість також переведень між підрозділами ЗСУ та Нацгвардії”, — сказав він.
За словами президента, найближчим часом в “Армію+” будуть додані ще підрозділи прикордонників.
“Станом на сьогодні є вже 3607 позитивних рішень щодо переведень для наших воїнів ЗСУ. Команда МВС активно працювала разом із Міноборони, щоб був результат для наших Нацгвардійців. Конкретний позитив для воїнів і можливість дати людям більшу мотивацію”, — сказав Зеленський.





