У Лондоні Борис Джонсон провів зустріч з українськими ветеранами, які нині працюють в енергетичній сфері. Вони представляють компанії ДТЕК, “Метінвест” та ініціативу “Серце Сталі”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу ДТЕК.

Ветерани поділилися досвідом участі в боях за Маріуполь і розповіли про відновлення енергетичної інфраструктури після російських обстрілів. Джонсон закликав Захід до більш рішучої підтримки України:

“Ви воюєте за нас і за свободу. Україна має неймовірний потенціал”.

За словами ветерана Андрія, нині енергетики захищають країну по-іншому — відновлюючи об’єкти, які постійно зазнають атак:

“Без ППО і технічної підтримки цього недостатньо. Це боротьба за енергетичну незалежність”.

Візит організовано ДТЕК у межах партнерства з Олександром Усиком напередодні його бою на Вемблі. Ініціатива має на меті мобілізувати міжнародну допомогу для енергосистеми України.