У Лондоні Борис Джонсон провів зустріч з українськими ветеранами, які нині працюють в енергетичній сфері. Вони представляють компанії ДТЕК, “Метінвест” та ініціативу “Серце Сталі”.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу ДТЕК.
Ветерани поділилися досвідом участі в боях за Маріуполь і розповіли про відновлення енергетичної інфраструктури після російських обстрілів. Джонсон закликав Захід до більш рішучої підтримки України:
“Ви воюєте за нас і за свободу. Україна має неймовірний потенціал”.
За словами ветерана Андрія, нині енергетики захищають країну по-іншому — відновлюючи об’єкти, які постійно зазнають атак:
“Без ППО і технічної підтримки цього недостатньо. Це боротьба за енергетичну незалежність”.
Візит організовано ДТЕК у межах партнерства з Олександром Усиком напередодні його бою на Вемблі. Ініціатива має на меті мобілізувати міжнародну допомогу для енергосистеми України.






