У Польщі невідомий чоловік двічі вдарив 40-річну українку дерев’яною палицею по голові. Інцидент стався у місті Гдиня, поліція розпочала розслідування.

Про це пише Onet.

Інцидент стався 30 липня близько 15:30. За попередніми даними, нападник підійшов до жінки ззаду та двічі вдарив її по голові дерев’яною тростиною. Постраждала зазнала травм, після нападу зловмисник утік.

Жінку доставили до міської лікарні в Гдині, де їй надали медичну допомогу. Після проведення необхідних обстежень вона покинула медичний заклад. У поліції кажуть, що її життю нічого не загрожує.

Читайте також: Українського підлітка ображала група чоловіків у потязі неподалік столиці Польщі: яке покарання вони отримали

Речник поліції Гдині Марек Кобялко повідомив, що правоохоронці почали розслідування. Він також зазначив, що на цей момент немає ознак того, що напад був скоєний на ґрунті національної ненависті.